Ahmet Türk'ten Nevruz kutlamalarında skandal sözler: Bu dönem Öcalan'ı özgürleştirme dönemidir!

Teröristbaşı Öcalan'a selam gönderen HDP'li Sırrı Süreyya Önder'in ardından şimdi de HDP'nin ağır toplarından olan Ahmet Türk, Diyarbakır'da "Bu Nevruz ve bu dönem sayın Öcalan’ın özgürleşme dönemidir." dedi.

Son dakika haberi: Nevruz kutlamalarında teröristbaşı Öcalan'ın posterleri açılırken, lehine sloganlar atıldı.

HDP'li Sırrı Süreyya Önder, İzmir'de Nevruz kutlamalarında yaptığı konuşmada, Öcalan'a selam gönderirken, İstanbul'da konuşan Pervin Buldan ise, "Sayın Öcalan üzerindeki ağırlaştırılmış tecritin bir an önce kaldırılmasını istiyoruz." şeklinde skandal ifadeler kullanmıştı.

"BU NEVRUZ VE BU DÖNEM SAYIN ÖCALAN'IN ÖZGÜRLEŞME DÖNEMİDİR"

HDP'li Ahmet Türk de terör sloganlarının atıldığı Diyarbakır'daki Nevruz programında skandal ifadeler kullandı.

Türk, HDP'li Ahmet Türk, "Bu Nevruz ve bu dönem sayın Öcalan'ın özgürleşme dönemidir, bunu hep birlikte sağlamak için gece gündüz mücadele etmek zorundayız" dedi.

 

 

Ahmet Türk'ten Nevruz kutlamalarında skandal sözler: Bu dönem Öcalan'ı özgürleştirme dönemidir! ile ilgili etiketler HDP Ahmet Türk Abdullah Öcalan
GÜNÜN VİDEOSU

Azerbaycanlı TV spikerinin Kılıçdaroğlu yorumu gündem oldu: Bay Bay Kemal, vay vay Kemal oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşısında bir düzine yenilgi alan Kılıçdaroğlu'nun durumuna Azerbaycanlı TV spikerinin yorumu gündem oldu. Azerbaycanlı TV spikeri, "Önce Bay Kemal, sonra Bay Bay Kemal, nihayetinde ise vay vay Kemal" dedi.