Adana Demirspor Teknik Direktör Vincenzo Montella Ankaragücü galibiyeti sonrası konuştu: Ruhlarını sahaya yansıtarak kazandılar...

Spor Toto Süper Lig'in 19’uncu haftasında Adana Demirspor, sahasında MKE Ankaragücü’nü 3-1’lik skorla yendi. Karşılaşma sonrası Adana Demirspor Teknik Direktörü Vincenzo Montellla oyuncularına överek, "Bu kadar eksiğin olduğu bir maçta ruhlarını sahaya yansıtarak kazandılar. Galibiyeti aldılar. Onları canı gönülden tebrik ediyorum." ifadelerini kullandı.

Spor Toto Süper Lig'in 19'uncu haftasında Adana Demirspor, sahasında MKE Ankaragücü'nü 3-1'lik skorla yendi. Karşılaşma sonrası Adana Demirspor Teknik Direktörü Vincenzo Montellla açıklamalarda bulundu.

''RUHLARINI SAHAYA YANSITARAK KAZANDILAR''

Adana Demirspor Teknik Direktörü Vincenzo Montella ise 3 puan aldıkları için çok mutlu olduklarını kaydederek, "Bu maçı takımımızdaki adamlar sayesinde kazandık. Çok zor bir maçtı. Eksiklerimiz vardı. Sattığımız bir futbolcu oldu. Bu kadar eksiğin olduğu bir maçta ruhlarını sahaya yansıtarak kazandılar. Galibiyeti aldılar. Onları canı gönülden tebrik ediyorum. İlk yarı daha az riskle oynadık. İkinci yarı rakibin gol beklentisi 3 katına çıktı. Bizim ilk yarı gol beklentimiz 0.60 iken bu sayı ikinci yarıda 0.31'di. Bu da futbolun sadece matematiksel bir oyun olmadığını gösterdi. Takımın sahaya yansıttığı ruh, inanılmaz fayda sağladı" diye konuştu.

 

Adana Demirspor Teknik Direktör Vincenzo Montella Ankaragücü galibiyeti sonrası konuştu: Ruhlarını sahaya yansıtarak kazandılar... ile ilgili etiketler Adana Demirspor Ankaragücü Spor Toto Süper Lig Süper Lig Vincenzo Montella