"Acil durum planı nedir?"

Galatasaray'ın Hollandalı yıldızı Ryan Babel İstanbul'da yaşanan 5.8 şiddetindeki depremin ardından Twitter hesabından dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

İstanbul’da yaşanan ve şiddetli şekilde hissedilen 5.8’lik depremin ardından Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Ryan Babel de yaşadığı durumu twitter hesabından paylaştı. İstanbul'da 5.8 şiddetindeki deprem birçok ilçede çok ciddi şekilde hissedildi. Silivri açıklarında meydana gelen depremin yerin 7 kilometre derinliğinde meydana geldiği açıklandı.

Yaşanan korku sonrası sosyal medyada birçok paylaşım yapılırken Galatasaray’ın yıldızı Ryan Babel de İstanbul’da yaşadığı ilk deprem deneyimini takipçileriyle paylaşıp sitem etti…

Babel twitter hesabından yaptığı paylaşımda: “İstanbul’da ilk deprem deneyimi. Trafik zaten kötüydü, ama şu anda görseniz… Acil durum planı nedir?” ifadelerini kullandı.

"Acil durum planı nedir?"

"Acil durum planı nedir?" ile ilgili etiketler Galatasaray deprem Ryan Babel
GÜNÜN VİDEOSU

Bakan Varank, yürümeye zorluk çeken 70 yaşındaki seçmeni Togg ile oy kullanacağı okula götürdü

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Bursa'da oyunu kullandı. Bakan Varank, Bursa'da oy kullanırken yürüme güçlüğü çeken Hatice Sevinç'i Togg ile evinden alarak oy kullanacağı okula götürdü. İşte detaylar...