Abdülkerim Bardakçı'nın 2013 yılında attığı tweet sosyal medyayı salladı! 6-1'lik maç sırasında yazdığı şey olay oldu...

Cimbom'un başarılı savunma oyuncusu Abdülkerim Bardakçı'nın 2013 yılında Galatasaray'ın Real Madrid'e 6-1 mağlup olduğu maç anında attığı tweet gündem oldu.

Sosyal medya yıllar önce atılan bir tweet ile kaynıyor.

Galatasaray'ın İspanyol yıldız Sergio Ramos ile ilgilendiği haberlerinin çıkmasıyla sarı-kırmızılıların diğer stoperi Abdülkerim Bardakçı ile nasıl bir ikili olacağı da tartışılan konulardandı.

2013 YILINDA ATTIĞI TWEET OLAY OLDU

Galatasaray'ın başarılı savunma oyuncusu Abdülkerim Bardakçı'nın 2013 yılında Galatasaray'ın Real Madrid'e 1-6 mağlup olduğu maç anında attığı tweet gündem oldu.

Abdülkerim'in Galatasaray'ın deplasmanda 6 golle kaybettiği maç sırasında 'Sergio Ramos' sevgisini "Ramoooooooooos" şeklinde attığı tweetler göstermesi olay oldu.

Abdülkerim Bardakçı'nın 2013 yılında attığı tweet sosyal medyayı salladı! 6-1'lik maç sırasında yazdığı şey olay oldu...

RAMOS SORUSUNA CEVAP VERMİŞTİ

Geçtiğimiz günlerde Sergio Ramos sorusu üzerine Bardakcı, "Daha önce idolüm Sergio Ramos demiştim. Galatasaray ile adının geçmesi çok farklı bir duygu. Biz Nelsson ile çok iyiyiz, iyi bir uyumumuz var. Bu uyumu bozmayı düşünmüyoruz." şeklinde konuşmuştu.

Abdülkerim Bardakçı'nın 2013 yılında attığı tweet sosyal medyayı salladı! 6-1'lik maç sırasında yazdığı şey olay oldu... ile ilgili etiketler Galatasaray Abdülkerim Bardakcı
GÜNÜN VİDEOSU

Halk TV'de sokağa çağrı skandalı! Mustafa Sönmez: Yunanistan'daki gibi sokağa çıkın!

Halk TV'de Ayşenur Arslan'ın sunduğu programa konuk olan Mustafa Sönmez'in skandal sözleri gündem oldu. Sönmez, "Ağlaşmakla olmaz. Çıkacaksın mücadele edeceksin. Sokak senindir kardeşim. Bu ülkede az mı sokaklarda mücadele kazanıldı?" diyerek sokağa çıkma çağrısı yaptı.