ABD Başkanı Joe Biden konuşurken uyuyakaldı! İsrail Cumhurbaşkanı Herzog şaştı kaldı... İşte o anlar

ABD Başkanı Joe Biden, İsrailli mevkidaşı Ishak Herzog ile toplantıdayken uyuyakaldı. Saniye saniye kameralara yansıyan o görüntülerde Gerzog'un şaşkın bakışları gözden kaçmadı.

ABD Başkanı Joe Biden, İsrail'in kurulmasının 75. yıl dönümü nedeniyle, İsrail Cumhurbaşkanı Isaac Herzog'u Beyaz Saray'da ağırladı.

İkili görüşmede, İsrail'deki tartışmalı yargı reformu, İran ve İsrail-Filistin meselesi gibi bölgesel ve küresel konuları ele aldı.

Görüşme esnasında Biden'ın davranışları gündem oldu.

KONUŞURKEN İÇİ GEÇTİ

Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Biden'ın konuşma yaptığı sırada uyuyakalıp konuşamaması, Herzog'u ve salondakileri şaşkına çevirdi.

Biden'ın başkanlık koltuğuna oturduğundan beri sergilediği bu garip davranışları, Amerikalı vatandaşlar ve muhalefet cephesi tarafından tepkiyle karşılanıyor.

 

 

 

BOŞLUKLA EL SIKIŞMIŞTI

Biden daha önce de, merdivenden ve bisikletten düşmüş, sahnede konuşma yaptıktan sonra boşlukla el sıkışarak herkesi şaşırtmıştı.

TRUMP: AKIL SAĞLIĞI TEST EDİLMELİ

Bir önceki Amerikan Başkanı Donald Trump, Biden'ın demans ve alzaymır hastası olduğunu ve akıl sağlığının test edilmesi gerektiğini öne sürmüştü.

 

ABD Başkanı Joe Biden konuşurken uyuyakaldı! İsrail Cumhurbaşkanı Herzog şaştı kaldı... İşte o anlar ile ilgili etiketler ABD Joe Biden

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Giresun'da fırtına etkisiyle deniz taştı! Mini tsunami dehşeti kamerada...

Giresun'da etkili olan fırtına nedeniyle deniz taştı. Mini tsunami yaşanan Tirebolu ilçesinde o anlar saniye saniye kameralara kaydedildi.