A101 Kapıda hangi illerde var?

A101 kapıda hangi illerde var? Gelişen teknoloji ile evlere servise başlayan marketlere bir yenisi daha eklendi. A101 Kapıda ile ihtiyacınız olan herşeyi kolaylıkla evinize kadar getirmeyi planlıyor. Peki A101 Kapıda hangi illerde var?

A101 Kapıda hangi illerde var? Artık evde telefonunuz ile online olarak A101'den alışveriş yapabilirsiniz. Bu yeni ve kolay özellik ile daha çok kişiye hizmet vermeyi planlayan A101 sonunda A101 Kapıda uygulamsını kullanıma açtı. Online market servislerinde olduğu gibi mobil uygulama ile yapılan alışveriş A101'de de seçilen zaman aralığında en yakın marketten evlere teslim ediliyor.

Haberde önce çıkan fotoğraf Suadiye Ayşe Kadın şubesinden olurken servisin şimdilik İstanbul’da Kadıköy, Ataşehir, Üsküdar ilçelerinde hizmet verdiğini de belirtelim. A101'in eve sipariş servisi A101 Kapıda'nın kısa zamanda diğer alanlara açılma planı olduğunu da paylaşalım.

Gelelim uygulamanın nasıl çalıştığına. A101 Kapıda mobil uygulaması ile üye girişi yapılarak uygulamaya kayıt olduktan sonra evinize en yakın A101’in stoklarında bulunan gıda, temizlik, kozmetik gibi tüm ürünler uygulama üzerinden sipariş edilebiliyorsunuz. Serviste şimdilik meyve, sebze, açık ekmek ve gramajı değişen (tavuk, kıyma vb.) ürünler şu an için kapsam dışı. Bu ürünlerin de ilerleyen süreçte sürede sisteme dahil edilmesi planlanıyor. Ödeme online olarak kredi kartı ile yapılıyor, kapıda ödeme bulunmuyor. Uygulamada siparişlerin dağıtımı A101 Kapıda logolu özel araçlar tarafından gerçekleştiriliyor.

A101 Kapıda hangi illerde var? ile ilgili etiketler A101 A101 Kapıda nasıl kullanılır hangi illerde var nasıl alışveriş yapılıyor