26 Mart Cuma akşamı hangi diziler var?

26 Mart Cuma akşamında TV’de hangi dizilerin olduğu takipçiler tarafından merak konusu oldu. Cuma akşamında ATV, Kanal D, TV8, TRT 1, Show TV, Star TV ve FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan diziler hakkında son bilgiler burada. 26 Mart bu akşam TV’de hangi diziler var?

26 Mart 2021 Cuma akşamında yine birbirinden heyecanlı ve ilgiyle takip edilen diziler yayında olacak. Cuma akşamlarının reyting rekortmeni dizileri arasında yer alan yapımların saat kaçta, hangi kanalda başladığı da şimdiden araştırılmakta.

26 MART CUMA AKŞAMINDA HANGİ DİZİLER VAR?

ATV – Akıncı 13. bölüm
Kanal D – Arka Sokaklar 583. bölüm
TV8 – Kırmızı Oda 30. bölüm
TRT 1 – Payitaht 144. bölüm
Show TV – Ramo 37. bölüm
Star TV – Seni Çok Bekledim 9. bölüm
FOX TV – Son Yaz 13. bölüm

RAMO 37. BÖLÜM ÖZETİ

Ramo, kaybolan paraların peşinde hiç bilmediği bir kasabaya ulaşır. Kaptan, paraların bulunması için Ramo’ya 24 saat süre verir. Aksi halde kasabayı yerle bir edecektir. Bir yandan masum insanları Kaptan’ın şerrinden korumaya çalışan Ramo, diğer yandan kendisine kimin ihanet ettiğini araştırmaya başlar.

Şerif ise Serdengeçtilerin sistemini çözüp onları yok etmeye kararlıdır. Bu uğurda yeni bir plan yapan Şerif, amacına bir adım daha yaklaştığını düşünüyordur. Diğer yandan Sibel, başını belaya sokmasına rağmen Doğu’nun annesini aramaya devam eder. İpuçları Sibel’i hiç beklemediği bir yere çıkarır. Olan biteni öğrenen Ramo bile bu son durum karşısında ne yapacağını bilemez.

26 Mart Cuma akşamı hangi diziler var? ile ilgili etiketler 26 Mart tv yayın akışı