2023 Türkiye Kupası final maçı nerede? Türkiye Kupası 2023

2023'te Türkiye Kupası'nın nerede kaldırılacağı merak ediliyor. Bu çerçevede meraklı futbolseverler, 'Türkiye Kupası final maçı nerede' veya 'Türkiye Kupası nerede verilecek?' gibi soruları araştırıyor. Peki final maçı nerde? İşte 2023 Türkiye Kupası için verilecek mücadelenin yeri, tarihi ve stadı...

TFF, Türkiye Kupası finali için tarih ve stad gibi bilgileri paylaştı. Bu çerçevede meraklı futbolseverler, '2023 Türkiye Kupası final maçı nerede' veya 'Türkiye Kupası nerede verilecek?' gibi soruları araştırıyor. Peki final maçı nerde? İşte 2023 Türkiye Kupası için verilecek mücadelenin yeri, tarihi ve stadı...

2023 TÜRKİYE KUPASI FİNAL MAÇI NEREDE? 

Türkiye Kupası'nda final mücadelesinin tarihi ve stadı gibi detayları belli oldu. Fenerbahçe'nin finale aday olmasının ardından ikinci finalist bugün oynanacak Ankaragücü - Başakşehir mücadelesinin ardından belli oldu. Finale kalan 2. isim oynanan uzatmalarda Başakşehir oldu. 

2023 Türkiye Kupası final maçı İzmir'de oynanacak.

2023 Türkiye Kupası final maçı nerede? Türkiye Kupası 2023

2023 TÜRKİYE KUPASI HANGİ STADYUMDA OYNANACAK?

TFF, Türkiye Kupası finalinin 11 Haziran Pazar günü saat 20:45'te İzmir'de Gürsel Aksel Stadyumu’nda oynanacağını açıkladı.

TFF'den yapılan açıklamada, "Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, 2022-2023 Sezonu Ziraat Türkiye Kupası Final müsabakasının İzmir Gürsel Aksel Stadyumu'nda oynanmasını kararlaştırmıştır. 11 Haziran 2023 Pazar günü oynanacak olan final müsabakası, saat 20:45'te başlayacaktır" ifadeleri kullanıldı.

2023 Türkiye Kupası final maçı nerede? Türkiye Kupası 2023 ile ilgili etiketler Ziraat Türkiye Kupası futbol
GÜNÜN VİDEOSU

Seçim gününü kana bulayacaklardı! MİT ve Emniyet'ten DEAŞ operasyonu: Teröristler yakalandı...

28 Mayıs’ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimlerinde eylem hazırlığında oldukları tespit edilen 6 DEAŞ Terör Örgütü üyesi MİT ve Konya Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin operasyonuyla yakalandı.