2023 bursluluk sınavı ne zaman? İOKBS 2023 tarihleri açıklandı mı?

2023 yılına girmemize çok kısa bir süre kaldı. Bu çerçevede yeni yılda yapılacak bursluluk sınavları ile ilgili araştırmalar da başladı. İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı'nın (İOKBS) 2023'de hangi tarihte yapılacağı merak ediliyor? Peki, 2023 bursluluk sınavı ne zaman? Ayrıntılar haberimizde...

Yeni yıla girmemize çok kısa bir süre kala, her yıl MEB (Milli Eğitim Bakanlığı) tarafından gerçekleştirilen İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı'nın (İOKBS) 2023 yılında hangi tarihte yapılacağı büyük bir merakla araştırılmaya başlandı. Peki, 2023 bursluluk sınavı ne zaman? Detaylar haberimizde... 

2023 bursluluk sınavı ne zaman? İOKBS 2023 tarihleri açıklandı mı?

İLKÖĞRETİM VE ORTAÖĞRETİM KURUMLARI BURSLULUK SINAVI (İOKBS) NE ZAMAN 2023?

Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB) düzenlenen İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı (İOKBS) 2022'de Eylül ayında yapılmıştı.

Milli Eğitim Bakanlığı henüz 2023 yılına ait sınav takvimini paylaşmadı. Sınav takviminin MEB tarafından yayınlanması ile birlikte başvuru ve sınav tarihlerine ilişkin detaylar netleşmiş olacak.

MEB 2023 sınav takvimi açıklandığında haberimizde yer vereceğiz...

2023 bursluluk sınavı ne zaman? İOKBS 2023 tarihleri açıklandı mı? ile ilgili etiketler MEB Sınav
GÜNÜN VİDEOSU

Tefeciler Seçil Erzan'ı boş araziye götürüp tehdit etti! Yüzü gözü şiş halde ne derlerse tekrarladı

"Fatih Terim Fonu" ile milyonlarca dolarlık vurgun yapan bankacı Seçil Erzan'ın tefeciler tarafından tehdit edildiği görüntüler ortaya çıktı. Erzan'ın, evinden alınıp boş araziye götürüldüğü videoda yüzü gözü şiş halde tefeciler ne söylerse tekrar ettiği görüldü.