200 bin TL olduğunu öğrenince şoke olmuştu! Çağla Şıkel: Ayakkabı için kredi çektiğim haberine çok güldüm

Çağla Şıkel, geçtiğimiz günlerde oğlu için baktığı ayakkabının fiyatının 200 bin TL olduğunu öğrenince büyük bir şok yaşamış ve ayakkabıyı almaktan vazgeçmişti. Etiler'de görüntülenen Şikel, 200 bin TL'lik ayakkabı konusunu hatırlatınca dikkat çeken ifadeler kullandı.

Çağla Şıkel, geçtiğimiz gün Etiler'de görüntülendi. Ablasıyla birlikte alışverişe çıkan Şıkel, oğlu için baktığı ayakkabının 200 bin TL olduğunu öğrenmesiyle büyük bir şok yaşamıştı.

''BENİ ÇOK GÜLDÜRDÜLER''

Şıkel, konuyu hatırlatan gazetecilere "O defteri kapattık. Makul, güzel bir ayakkabı aldım şimdi oğluma, ama konuyla ilgili yapılan yorumlar beni çok güldürdü. Ayakkabı için kredi başvurusunda bulunduğum bile yazıldı. Beni çok güldürdüler vallahi'' diye konuştu. 

200 bin TL olduğunu öğrenince şoke olmuştu! Çağla Şıkel: Ayakkabı için kredi çektiğim haberine çok güldüm ile ilgili etiketler Çağla Şıkel
GÜNÜN VİDEOSU

Gezi olaylarının 10. yıl dönümünde Türkiye Komünist Partili bir grup polislere saldırdı!

Türkiye Komünist Partili bir grup, Gezi kalkışmasının 10. yıl dönümünde Taksim'de polislere saldırdı. Konuya ilişkin İstanbul Valiliği’nden yapılan açıklamada 59 şahıs gözaltına alındığı belirtildi.