194 kişinin hayatını tehlikeye attı! Uçağın acil çıkış kapısını açan yolcu gözaltına alındı

Güney Kore’de Jeju Adası’ndan havalanan Asiana Havayolları’na ait yolcu uçağında bir kişi, inişe yakın bir sırada acil çıkış kapısını açtı. Uçak güvenli bir şekilde iniş yaparken, 194 yolcunun bulunduğu uçakta kapıyı açan yolcu gözaltına alındı.

Güney Kore’de Jeju Adası'ndan havalanan Asiana Havayollarına ait yolcu uçağında bir kişi, inişe yakın bir sırada acil çıkış kapısını açtı. Uçağın kapısı açık şekilde Daegu Uluslararası Havalimanına güvenli bir şekilde iniş yaptığı belirtildi.

194 kişinin hayatını tehlikeye attı! Uçağın acil çıkış kapısını açan yolcu gözaltına alındı

Yetkililer tarafından yapılan açıklamada, 194 yolcunun bulunduğu uçaktaki bazı yolcuların solunum problemi yaşadığı ve hastaneye kaldırıldığı ifade edildi.

194 kişinin hayatını tehlikeye attı! Uçağın acil çıkış kapısını açan yolcu gözaltına alındı - Resim : 2

GÖZALTINA ALINDI

Güney Kore resmi haber ajansı, 30’lu yaşlardaki erkek yolcunun uçağın iniş yapmasının ardından polis tarafından gözaltına alındığını duyurdu. Hava yolu şirketi olayla ilgili soruşturma başlatıldığını açıkladı.

194 kişinin hayatını tehlikeye attı! Uçağın acil çıkış kapısını açan yolcu gözaltına alındı - Resim : 3

İHA

194 kişinin hayatını tehlikeye attı! Uçağın acil çıkış kapısını açan yolcu gözaltına alındı ile ilgili etiketler Güney Kore

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Seçim gününü kana bulayacaklardı! MİT ve Emniyet'ten DEAŞ operasyonu: Teröristler yakalandı...

28 Mayıs’ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimlerinde eylem hazırlığında oldukları tespit edilen 6 DEAŞ Terör Örgütü üyesi MİT ve Konya Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin operasyonuyla yakalandı.