"19 yılda ne yaptınız?" diyen muhalefete tokat gibi yanıt: İşte izlenme rekorları kıran video

Muhalefetin AK Parti'ye sorduğu "19 yılda ne yaptınız?" sorusuna gelen tokat gibi yanıt büyük beğeni topladı. Sosyal medyada AK Parti'nin icraatlarının gösterildiği video büyük beğeni topladı. Videoda şehir hastanelerinin yanı sıra savunma sanayiinde üretilen yerli ve milli silahlar ve yerli koronavirüs aşısı TURKOVAC gibi önemli icraatlar yer aldı.

'19 yılda ne yaptınız' diyen muhalefete AK Parti döneminde yapılan icraatların gösterildiği video izlenme rekoru kırıyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan geçtiğimiz günlerde '19 yılda ne yaptınız?' diyen muhalefete şöyle cevap vermişti:

"Bazen kendi başarılarımızı kendimiz dahi unutabiliyoruz. Böyle olunca da bazen birileri karşımıza çıkıp 19 yılda ne yapınız diyecek cüreti gösterebiliyorlar.

Yalan ve iftiranın ötesinde hakikatin ters yüz edilmesi olan bu tür ithamlara karşı vereceğimiz en güzel cevap 19 yılda yaptıklarımızı anlatmaktır."

"19 yılda ne yaptınız?" diyen muhalefete tokat gibi yanıt: İşte izlenme rekorları kıran video ile ilgili etiketler AK Parti video Sosyal Medya muhalefet yanıt
GÜNÜN VİDEOSU

Ermeni spiker, sözde Dağlık Karabağ Cumhuriyeti'nin dağıldığını gözyaşlarıyla duyurdu

Ermeni spiker, sözde Dağlık Karabağ Cumhuriyeti’nin feshedildiğini bildirirken, gözyaşlarını tutamadı. O anlar sosyal medyada gündem oldu.