13 Kasım Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı! Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiye ne kadar?

Sayısal Loto çekiliş sonuçları için geri sayım başladı. Bu akşam saat 21:30'da yapılacak olan ve Milli Piyango TV'den canlı olarak yayınlanacak Çılgın Sayısal Loto 13 Kasım çekilişi öncesi büyük ikramiye de merak konusu oldu. Peki Sayısal Loto büyük ikramiye ne kadar?

Çılgın Sayısal Loto 13 Kasım sonuçları belli oluyor. Haftanın 3 günü yapılan çekilişle kazananların belirlendiği Sayısal Loto'da bu akşam büyük ikramiye 87.078.403 TL'dir. Hem bayilerden hem online olarak oynanabilen Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu mu?

Zengin olma hayali ile şans oyunlarına yönelen milyonlarca vatandaşın haftanın 3 günü oynadığı Çılgın Sayısal loto kazandırdığı ikramiyeler ile göz dolduruyor. Umutlarını Sayısal Loto'ya bağlayan talihli adayları da çekiliş saati öncesi kuponlarını da doldurmaya devam ediyor. Peki 13 Kasım 2021 Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı?

13 KASIM SAYISAL LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Bu akşam saat 21:30'da yapılacak Sayısal Loto sonuçları ve kazandıran numaralar açıklandığında haberimizdeki yerini alacaktır.

SAYISAL LOTO SONUÇLARINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

13 Kasım Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı! Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiye ne kadar? ile ilgili etiketler Sayısal Loto 13 kasım sayısal loto sonuçları sayısal loto çekiliş sonuçları
GÜNÜN VİDEOSU

İşte Ankara'da meydana gelen patlama anı!

Ankara'da İçişleri Bakanlığı binası önünde saldırı hazırlığındaki iki terörist etkisiz hale getirildi. Teröristlerden biri üzerindeki bombayı patlattı. O anlar kameralara yansıdı.